Doświadczenie

Profesjonalne doradztwo musi opierać sie na bogatym doświadczeniu

WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

"Dobry prawnik działający w branży IT powinien rozumieć swojego klienta i bez problemu rozpoznawać jego potrzeby. Niestety taką umiejętność posiadła tylko garstka prawdziwych profesjonalistów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Branża rozwija się z dużą dynamiką. Równie dynamicznie należy tworzyć nowe umowy, zapisy, zasady, a następnie wprowadzać korekty do dokumentacji. Od prawnika oczekujemy przede wszystkim ponadprzeciętnej znajomości nas jako klientów oraz tego czym zajmujemy się na co dzień. To wszystko zapewnia nam PIN Consulting (www.zgodnosc.pl). Nasza współpraca na każdym polu rozwija się doskonale, dzięki temu nasi klienci i my czujemy się bezpieczni. Powoduje to, że rozszerzamy współpracę z PIN Consulting o kolejne działania. Jesteśmy przekonani, że zaowocują one w przyszłości ciekawymi projektami, na których skorzystają przede wszystkim konsumenci"

Daniel Zawiliński - CMO platformy SerwerSMS.pl

"Międzynarodowa firma Kompass, której prowadzę polski oddział specjalizuje się w łączeniu biznesowym przedsiębiorstw z różnych krajów; jednym z naszych najważniejszych produktów jest udostępnianie bazy danych i dlatego prawidłowe zarządzanie jej polską częścią jest dla nas niezmiernie ważne. Dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z usług zewnętrznej specjalistycznej firmy, która prowadzi w naszej Spółce regularne audyty oraz nadzoruje naszą zgodność z obowiązującymi przepisami. Uzyskujemy również ze strony PIN Consulting duże wsparcie w sytuacjach trudniejszych kontaktów z naszymi klientami np. wyjaśnianie podstaw prawnych przetwarzania danych, ale również w wielu sytuacjach niestandardowych. Tworzymy wspólne produkty i bierzemy wspólnie udział w konferencjach. Z przyjemnością mogę polecić firmę PIN Consulting jako sprawdzonego partnera biznesowego".

Marek Wcisło - Managing Director Kompass Poland Sp. z o.o.

"W listopadzie 2014 r. PIN Consulting przeprowadził w FOX INTERNATIONAL CHANNELS POLAND sp. z o.o. inwentaryzację przetwarzania danych osobowych oraz przygotował dla naszej Spółki pełną dokumentację dotyczącą ochrony danych osobowych.  Inwentaryzacja przebiegła sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Usługa została wykonana profesjonalnie i terminowo. Konsultanci PIN Consulting to osoby doświadczone i rzetelne. Serdecznie polecam usługi PIN Consulting jako profesjonalnego i solidnego doradcy w zakresie ochrony danych osobowych."

Katarzyna Gerlach - Legal Counsel, Fox International Channels Poland

REFERENCJE

NASI KLIENCI